Decap-orgel Rozenfestival speelt - Rood, rood zijn de rozen Video
Decaporgel Rozenfestival speelt - Rood, rood zijn de rozen. Dit is een namaak-Decap orgel, deze werd gebouwd van hout, en bekleed met rozen. Er is ong. 1000 uur aan gewerkt en werd speciaal gemaakt voor het Rozenfestival 2008 in het Limburgse Rozendorp Lottum. Het orgel maakt zelf geen muziek, de muziek is afkomstig van een echt Decap-orgel. Gebouwd door De Gompies uit Lottum. (Augustus 2008)
nicolaj0154: thats the most wiredst decap organ i have ever seen.
spotterjarvin: Oke, it are, however, copied decap organ. music comes from the boxes
nicolaj0154: if they want a 'real' decap organ they should ask decap-herentals to build one for them.
spotterjarvin: Oke
myVash1984: Ithink its a real good copy. A real decap robot organ costs more than 100000 € thats real expensive
121omePiet: misschien had je ook wat meer de omgeving moeten filmen, dan was het duidelijker, de engelstalige mensen begrijpen niets van je beschrijving :-) Hoe groot was dit nagebouwde ding? Grappig wel.
spotterjarvin: Zou zeker kunnen dat ze niks van mijn beschrijvingen begrijpen. Ik ben namelijk niet zo goed in Engels. Daarom gebruik ik meestal van die vertaalprogramma's, alleen heb je dan vaak dat de zinnen niet helemaal goed lopen. De afmetingen weet ik niet, maar volgens mij ongeveer 4 meter breed en 2.5 meter hoog
121omePiet: oh toch wel zo groot nog? het ziet er echt uit als een klein dingetje. Lekker creabea geweest die bouwers. Het vestigt wel weer de aandacht op de orgelcultuur en dat is goed :-)
Author: spotterjarvin; Uploaded: Sep 1, 2008; Duration: 1:23; Views: 2086
Tags: decap decaporgel lottum rozenfestival roos rozen 2008 gompies orgel organ muziek antwerpen rozendorp rood lane medical centre roodmas rood games rood screen rood lane roodlands hospital rood end primary school rood lane bishopsgate rood lane canary wharf rude tube










